Vydělávejte si tím, co umíte.
Chci být lektorem

Schéma fungování projektu

Zapomněli jste heslo?

Přihlášení

4 důvody, proč doučovat právě u nás:

Vy si vybíráte

Na našem serveru naleznete poptávky po doučování. Ty, které vás zaujmou, si můžete převzít a rovnou kontaktovat klienta. Přebíráte si jen ty, které se vám líbí!

Registrace - jednoduchá a zdarma

Nejprve se nezávazně zaregistrujte (požadujeme pouze e-mail), můžete si tak prohlédnout náš systém "zevnitř". Nebudete tedy kupovat zajíce v pytli.

Jen jedna jednorázová provize

Za zprostředkování doučování u nás platíte nízkou provizi jednorázově až při převzetí kontaktu, žádné jiné poplatky. Celá hodinová mzda je pak vaše, žáci platí přímo vám.

Léta praxe

Jsme největší , máme čtyři roky zkušeností, desítky poptávek po doučování měsíčně a více než sto lektorů. Projekt neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Přidejte se k nám!

Kolik si vyděláte (v Kč)

Počet studentů 1 2 3-4 5 a více
Mzda za 60 minut doučování
300 400 500 600

Poplatek za zprostředkování (v Kč)

Poplatek je jednorázový a liší se podle celkového počtu lekcí:
1lekce 50 50 75 100
2 – 4lekce 150 200 300 400
5 – 9lekcí 250 350 450 550
10 a vícelekcí 350 450 550 650

Jak to funguje?

Registrujete se, stačí pouze zadat e-mail a zvolit heslo. Prohlédnete si všechny funkce v menu lektora a uvidíte volná doučování.

Doplníte si své osobní a lektorské údaje a nahrajte životopis. Poté si necháte svůj účet aktivovat.

Po aktivaci účtu si budete moci přebírat volné poptávky po doučování, navíc klienti budou mít možnost poslat poptávku přímo vám.

Po převzetí doučování vidíte kontaktní údaje na klienta. Za zprostředkování uhradíte provizi dle ceníku vpravo.

Zavoláte klientovi, domluvíte si podrobnosti výuky a doučování může začít, klient platí po skončení každé lekce přímo vám, nám už nic neplatíte.
Více informací

Názory stávajících lektorů

Se získáváním doučování jsem nikdy neměla problémy. Díky možnosti vzít si doučko "na férovku" jsem nemusela řešit vrácení peněz z kreditu, když se náhodou doučování s klientem nedomluvilo ke spokojenosti obou stran. Doučuji již několik let a nikdy jsem neměla žádné potíže, krom těch, které se daly vyřešit snadnou domluvou.
– Adéla P.
Tým stojící za webem Doučka.cz se vždy snaží, aby jeho služby byly co nejlepší a nejatraktivnější pro všechny zúčastněné strany. Lektorům (povětšinou studenti) umožní důstojný způsob přivýdělku, doučovaným zprostředkuje kvalitní služby. Za tu velkou pomoc, kterou mně i spoustě jiných poskytli, jim patří můj velký dík.
– Kateřina M.

Kredit, férovka

 • Provizi za zprostředkování doučování platí lektor jednorázově pomocí kreditu v okamžiku převzetí doučování. Její výše je uvedena v ceníku v tmavě zeleném rámečku na této stránce.
 • Kredit lze navýšit převodem na účet 2400198107/2010, variabilním symbolem je kód lektora (viz sekce Finance v menu po přihlášení).
 • Lektor má možnost využít platby tzv. "na férovku" čili na dluh (vzniká v okamžiku převzetí doučování). Férovka je splatná 14 dní od převzetí.
 • Kredit může být na přání lektora kdykoli vrácen (v plné výši), automaticky se vrací při zrušení lektorského účtu.

Rušení doučování, úprava provize

 • Pokud domluva s klientem nevyjde, může si lektor požádat o zrušení doučování a vrácení provize/zrušení férovky.
 • Žádost musí být řádně odůvodněna a připojena informace, zda má klient zájem o jiného lektora Doučka.cz.
 • K úpravě výše provize dochází při změně počtu lekcí nebo osob oproti objednávce, lektor má povinnost takovou změnu (směrem nahoru i dolů) vždy bezodkladně nahlásit.
 • Všechny výše popsané úkony se prováději pomocí ikonek u příslušného doučování v sekci Moje doučování.

Profily, topování

 • Profil lektora je bezplatná volitelná služba, umožňuje prezentaci lektora na stránkách pro klienty a volbu odměny za doučování a dojíždění.
 • Díky profilu může klient oslovit přímo konkrétní lektory - vybere si je v objednávce. Tzv. profilová objednávka se pak zobrazuje pouze těmto lektorům.
 • Provize za zprostředkování je nezávisle na zvolené odměně stejná jako u neadresných objednávek, závisí na počtu lekcí a osob (viz ceník).
 • Lektor má možnost nechat si za poplatek profil topovat. Pak se profil zobrazuje klientům zvýrazněný na předních místech ve vyhledávacím filtru.
Chci být lektorem

Tento web patří k projektu Doučka.cz, který spojuje lektory a studenty v 9 městech ČR.

kontakt@doucka.cz, telefon: 776 430 601

Provozovatel: Jan Matoušek, Hořanská 396, Červené Pečky, IČ: 87805855, vedený u ŽÚ v Kolíně.

Zásady ochrany osobních údajů